Верифікований профіль
2
Роки досвіду
4
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж будинків (1)

  • 109 000 $
    599 $/м²

    Сковороди

    БЕЗ КОМІСІЇ
    182 / 70 / 35 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    вчора
    Продається готовий котедж у с. Малечковичі (дуплекс). До Львова менше 10 хв. на авто. Загальна площа 182 м2. Ділянка 3 соток. Є гараж - 24м2. Ціна - 600$ за м2. Розглянемо безготівковий розрахунок. Котедж має два поверхи та горище. Продумане планування для комфортного проживання! На першому поверсі розташовані простора кухня об’єднана із зоною вітальні - 35м2, гостьова кімната, санвузол, коридор, гараж та кладова. Другий поверх включає три ізольовані спальні, гардеробну та санвузол. 0 цикл. Зроблена чорнова стяжка. Світло 10 квт. Газ біля будинку. Вода свердловина. Якісні енергозберігаючі вікна, вхідні двері та ворота у гараж. Зручна локація. Є школи та садочки для дітей. Вартість 109 00...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.